Vuren steektrap met eiken treden
€2.007,00
Op zoek naar een unieke steektrap met eiken treden? Wij kunnen ze voor u produceren! Onze vuren steektrap met hardhouten treden worden vervaardigd uit een combi van vuren en hardhout. Dit houdt in dat bij deze trappen alle onderdelen en bomen(zijkanten) van de trap uit vuren worden gemaakt en de treden uit eikenhout. Deze kunnen naar keuze met of zonder antislip worden uitgevoerd zodat uw trap nog duurzamer is.
Houtsoort treden
Bij ons hebt u keuze uit een aantal verschillende soorten treden. Ze kunnen uitgevoerd worden met antislip en kunnen daarnaast ook gelakt worden af fabriek. Vingerlas is beschikbaar voor dekkend schilderwerk. Wij hebben de keuze uit:
- Rubberwood vingerlas
- Beuken vingerlas
- Beuken massief
- Eiken massief
Open of dichte trap:
Wij bieden de keuze uit een open of dichte trap. Bij een dichte trap brengen wij stootborden aan aangebracht tussen de treden. Wij bieden hierbij keuze uit:
- Stootborden wit gegrond
- Stootborden in beuken fineer.
- Stootborden in eiken fineer.
Afwerking van de trap
Wij bieden een aantal verschillende soorten afwerkingen bij onze trappen. Zo kunnen de trappen in 1 of 2 verschillende kleuren worden geleverd. Voorbeeld: Bomen gegrond wit en de treden gelakt blank. Daarnaast kunnen wij de trap gronden in grijze / antraciete grondverf.
We hebben ook grijze grondverf. Deze kleur geeft een extra beleving aan de trap. Daarnaast bied deze grondverf bescherming. Voor grijs hekwerk moeten we een nacalculatie maken. Vraag ons aan voor de meerkosten.